Pneuservis

Služby

Kompletné služby pneuservisu pre osobné a úžitkové vozidlá - servis, predaj a uskladnenie pneumatík.
 • Sezónne prezutie a vyváženie pneumatík

  Poskytujeme plnohodnotné služby v oblasti pneuservisu výmenu pneumatík, vyváženie, načítanie TPMS senzorov (snímačov tlaku v pneumatikách), čistenie ráfikov a uskladnenie.
  Prezúvame disky od 10" do 26" palcového priemeru.

  Sezónne prezutie vykonávame vždy za akciové ceny.

  Cenník pneuservisu

  pneuservis
 • Oprava defektu / výmena ventilu

  Poskytujeme výmenu ventilov, opravu defektov pneumatík a duší. Túto službu vykonávame priebežne na počkanie, nie je potrebná objednávka vopred.

 • Uskladnenie pneumatík

  V našom sklade Vám bezpečne uskladníme Vaše pneumatiky na letnú aj zimnú sezónu.

  Služba uskladnenia pneumatík zahŕňa správne uskladnenie spojené s ošetrením impregnačným prostriedkom proti zostarnutiu pneumatiky. Doprajte si komfort a starostlivosť o Vaše pneumatiky nechajte na nás.

  Cenník uskladnenia pneumatík

  uskladnenie pneumatik
 • Pneumatiky na predaj

  Najpoužívanejšie rozmery pneumatík máme skladom k dispozícií počas sezóny pneuservisu. V našej ponuke nájdete najmä pneumatiky značiek Matador, Paxaro, Continental a iné. Pneumatiky ktoré nemáme skladom vieme objednať od našich dodávateľov do niekoľkých pracovných dní. V prípade Vášho záujmu o kúpu pneumatík sa na nás neváhajte obrátiť pre vypracovanie cenovej ponuky.

 • Likvidácia pneumatík

  Staré pneumatiky u nás môžete bezplatne odovzdať na ekologickú likvidáciu. Disponujeme veľkou kapacitou pre zber starých pneumatík, môže sa však stať, že naša kapacita bude naplnená. Informujte sa prosím u nás o možnosti odovzdať pneumatiky na likvidáciu osobne alebo na tel. č. +421 948 171 746