O nás

Spoločnosť Auto Arno s.r.o. bola založená v roku 2003 ako autoservis poskytujúci komplexné služby v oblasti opravy a údržby osobných motorových vozidiel. Od svojho vzniku pôsobí a sídli v areáli bývalého PD v Senci. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti je Arnold Buday.

História vzniku spoločnosti


Pred vznikom Auto Arno ako spoločnosti s ručením obmedzeným v rokoch 1997 až 2003 autoservis Auto Arno vykonával klampiarske práce, opravu karosérií, opravy havarovaných vozidiel a lakovanie. Prvým sídlom firmy bola prevádzka autoservisu na Boldockej 200.

Rozšírenie služieb


Postupne sa činnosť firmy rozširovala o ďalšie služby. V roku 2005 sme sa presťahovali do väčších priestorov na Boldockej 218 a začali sme vykonávať nové služby ako servis klimatizácií, diagnostiku, pneuservis ako aj ostatné mechanické práce. Investovali sme do vybavenia autoservisnej techniky, špeciálnych prípravkov, zariadení a tiež do absolvovania rôznych špecializovaných odborných školení.

V roku 2013 sme otvorili ďalší sklad vo výmere 200m² na uskladnenie pneumatík . Od roku 2015 sme zväčšili naše priestory a pridali sme medzi naše služby geometriu, test tlmičov a bŕzd ktorý prebieha pomocou skúšobnej stolice podobne ako na stanici technickej kontroly. Poskytujeme tiež možnosť zapožičania náhradného vozidla či pick-up servis počas opravy Vášho vozidla. V blízkosti máme ručnú autoumýváreň takže je možné spojiť servis vozidla aj s jeho čistením.

Garancia kvality


Za dvadsať rokov našej činnosti sme nazbierali bohaté skúsenosti, ktoré vieme zužitkovať pri oprave a servise vozidiel. Rozsah nami poskytovaných služieb je široký a neustále sa snažíme ich skvalitňovať s cieľom vychádzať našim zákazníkov maximálne v ústrety. Vysoká kvalita a odbornosť nami poskytovaných služieb je pre nás na prvom mieste, ponúkame tak rozumnú alternatívu voči autorizovaným servisom pre servis Vášho vozidla.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vášho automobilu sa na nás neváhajte obrátiť.